KONST / Litografier / Färglitografi 15036031
nr 1503 6031
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Jordbruksredskap i landskap. Signerad, numrerad 152/310. Färglitografi, bildmått: 38x60 cm, yttermått inklusive ram: 52x75 cm
Utrop:
500 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:26:42
Hugo Zuhr
Läs mer om Hugo Zuhr